Bordslampa 1950-tal
2020-04-18
762484
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets mitt, mässing samt reglerbar skärm i rödlackerat plåt, böjbar stomme, höjd ca 40 cm
Fungerar enligt uppgift , Smärre slitage