Ljusstakar
2020-04-20
762474
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LJUSSTAKAR (2) 1 par, silver, nyrokoko, 1879, stämplad OL, löstagbara manschetter, höjd ca 19 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage