Paavo Tynell golvlampa K10-10
2020-04-19
762472
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 EUR |
PAAVO TYNELL, GOLVLAMPA, modell K10-10, Idman, 1950-tal, vit metall med genombruten skärm, skaft med lindad rotting, tillverkarens stämpel, höjd 149 cm
Åldersrelaterat slitage