Diorama
2020-04-20
762453
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DIORAMA, med speldosa, 1900-talets första hälft, höjd ca 42, 35x17 cm
Bruksslitage, funktionen garanteras ej