Angelica Wiik litografi
2020-04-19
762451
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Plejaderna", signerade Angelica Wiik, 280/290, färglitografi med glitter, bladmått ca 83x59 cm, oramad