Angelica Wiik litografi
2020-04-19
762450
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Karusell", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, 209/290, ca 58,5x43 cm, oramad