Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
WÜRTEMBERISCHE METALLWARENFABRIK, kandelabrar, 1 par, Tyskland, 1900-talets början, jugend, dekor av stiliserande blommor, stämplade WMF B, höjd ca 30 cm
inskription, en senare ljusmanchett
762387
2020-04-22