Oljemålning Eric Cederberg
2020-04-22
762312
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
ERIC CEDERBERG (1897-1984): kustvy, signerad E Cederberg, olja på duk, ca 47 x 66 cm