Urnor ett par Kina 1800-tal
2020-04-22
762307
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
URNOR, ett par, Kina, 1800-tal, emaljdekor med figurer, höjd ca 15,5 cm
Skador: Sprickor i botten på båda