Skåp
2020-04-19
762296
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SKÅP, 3-delat, 1800-talets andra hälft, senare rödbrunmålat, invändigt med hyllplan, skedhylla, 2 lådor, höjd ca 205, 108x46 cm
Bruksslitage