Max Ernst färgetsning
Klubbat för:
3 200 SEK
Arviointi
4 500 SEK
Kuvaus
Max Ernst (1891-1976): "Entre Chiens et Loups", färgetsning och akvatint, blyertssignerad och numr. 80/100, Edition Georges Visat, Paris, 1974, bildmått: ca 44x36 cm
Kuntoraportti
762283
Päivämäärä:
2020-04-18