Mauri Almari skrivbordslampa
2020-04-19
762263
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 EUR |
MAURI ALMARI, skrivbordslampa, mässing, perforerad justerbar skärm bredd 23 cm, lampans höjd 35 cm, rottingdekoration, Idman 1900-talets mitt.
Bruksslitage, smärre bucklor.