Klubbat för:
3 400 SEK
1 500 SEK
HARRY WICHMANN (1916-1993): Sydländskt torg, signerad och daterad Wichman -71, olja på pannå, 13x21 cm
Svensk konst del 1
ur en privatsamling
762191
2020-04-18