Per Julius akvarellmålning
2020-04-18
762149
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PER JULIUS (född 1952): Fjällandskap i aftonrodnad, signerad P Julius, akvarell, bladmått 14x24 cm
Svensk konst del 1
ur en privatsamling