Skrivbordslampor
2020-04-18
762118
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SKRIVBORDSLAMPOR (4) 1900-talets andra hälft, lacerad metall, längd ca 90 cm,
Funktionen garanteras ej, möjligen ej kompletta, bruks och åldersrelaterat slitage