Bordslampor empirestil
2020-04-18
762086
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, omkring 1900, empirestil, förgylld brons, fotplatta i marmor, föreställande svanar, total höjd ca 64 cm
Smärre nagg