Bordslampa Frankrike
2020-04-15
762066
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BORDSLAMPA, Frankrike, 18/1900-tal, patinerad och förgylld brons/ patinerad plåt, skyltmärk Carle Lampiste à Lyon, total höjd ca 71 cm