Bordslampa empire
2020-04-15
762039
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1800-talets första hälft, empire, förgylld brons, höjd inkl skärm ca 45 cm
Omarbetad