Ulrica Hydman Vallien ligrafi
2020-04-17
761932
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): Figurkomposition, signerad och numrerad 1255/1500 färglitografi, bladmått ca 52x36 cm
Glaset smutsigt på insidan