Olle Nordberg oljemålning
2020-04-17
761913
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): Man i fåtölj, signerad Olle Nordberg, olja på duk, ca 73x50 cm
Svensk konst del 1
ur en privatsamling