Taklampa vägglampor England
2020-04-14
761897
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, samt två vägglampor, England, målad porslin, Arts and crafts, signerade, diameter taklampa ca 23 cm, höjd vägglampor, ca 33 cm
Slitage