Carl Gunne oljemålning
2020-04-14
761859
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL GUNNE (1893-1979): "Grundsund, Gamla långbryggan", signerad Gunne samt stämpelsignerad, olja på duk, ca 24x41 cm