Ljuskrona
2020-04-17
761856
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets slut, 5 ljuspunkter och 5 ljusarmar, höjd (utan kedja) ca 62 cm
Funktionen garanteras ej, smärre slitage