Bordslampa HBH Solo
2020-04-17
761828
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1960-tal, HBH Solo, Danmark, i originalförpackning, höjd utfälld ca 48, lampans fot ca 10x6 cm
Smärre slitage, smuts, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen