Bertil Vallien glasskulptur Kosta Boda
2020-05-10
761816
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERTIL VALLIEN, skulptur, Kosta Boda 1990-tal, gjuten och slipad, invändig dekor av luftbubblor och spiral i svart, signerad Kosta Boda 98647 B. Vallien, höjd 18 cm