Olle Nordberg oljemålning
2020-04-18
761799
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): Par i skog, signerad och daterad Olle Nordberg -41, olja på pannå, ca 30x50 cm
Svensk konst del 1
ur en privatsamling