David Wallin
2020-04-17
761781
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAVID WALLIN (1876-1957): Insjölandskap, signerad D Wallin, olja på duk fäst på pannå, ca 38x46 cm
Svensk konst del 1
ur en privatsamling