Oidentifierad konstnär
2020-04-13
761752
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, tidigt 1900-tal, signerad L Galpin?, stadsmotiv i skymning, bildmått 55x80 cm
Några fläckar längs kanter, obetydlig krackelyr