Olle Nordberg
2020-04-17
761728
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): Man med häst, signerad och daterad Olle Nordberg -57, olja på duk, ca 53x65 cm
Svensk konst del 1
ur en privatsamling