Bordslampa
2020-04-16
761719
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1960-tal, mässing, skärm i textilt material, höjd utan skärm ca 46 cm,
Hål i skärmen, slitage, funktionen garanteras ej