Taklampa
2020-04-16
761717
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
TAKLAMPA, sannolikt Finland, 1900-talets mitt, lackerad metall, kupa i glas med relief, höjd 59, största diameter 34 cm
Nikotinbeläggning, slitage, funktionen garanteras ej