Fat Kina
2020-04-16
761692
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FAT (2) Kina, 1800-tal, floral dekor, delvis i underglasyrblått, diameter ca 26,5 cm
Nagg, slitage