Kaffekanna i sterlingsilver från Mexiko
2020-04-16
761641
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
KAFFEKANNA, sterlingsilver, Mexiko, omkring mitten av 1900-talet, höjd ca 23, vikt ca 912 g
Bruksslitage