Serveringsbricka i sterlingsilver från Mexiko
2020-04-16
761640
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 10 000 SEK |
SERVERINGSBRICKA, strelingsilver, Mexiko, omkring mitten av 1900-talet, vikt ca 1624 g
Bruksslitage