Tre skålar av Tapio Wirkkala
2020-04-19
761624
| Klubbat belopp | 1 200 EUR |
| Utropspris | 1 500 EUR |
TAPIO WIRKKALA, TRE SKÅLAR, två signerade Tapio Wirkkala Iittala, 1940-tal, opalglas, höjd 8,5-13-15 cm