Peter Dahl
2020-04-16
761500
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (1934-2019) "Fredmans Epistlar", färglitografi, signerad, ca 40x57 cm,