Okänd konstnär
2020-04-13
761413
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OKÄND KONSTNÄR, olja på pannå, par vid häst, 1800-tal, 36,5 x 29 cm, ej signerad.
Mindre fläckar, krackelyr, retuscher.