Oidentifierad konstnär
2020-04-15
761387
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, stilleben med blommor, tidigt 1900-tal, olja på duk, ca 73x81 cm