Italienska harneskhandskar ett par
2020-04-13
761337
| Klubbat belopp | 800 EUR |
| Utropspris | 1 000 EUR |
HARNESK HANDSKAR ETT PAR, Italien 1600-tal, stållameller med läderförstärkning på insidan, en löstumme, längd 29 cm
Slitage, en lös tumme