Yrjö Edelmann serigrafi
2020-04-14
761334
| Klubbat belopp | 440 EUR |
| Utropspris | 300 EUR |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016) "blue parcel", signerad, litografi, 87/175, 48x35 cm