Tre lampor av Yrjö Kukkapuro
2020-04-19
761327
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 600 EUR |
YRJÖ KUKKAPURO, 3 LAMPOR, tillverkare SLO-Metalli Oy, Finland, 1970-tal, metall och vit akryl, för ett lysrör, bredd 128 cm 11,5 x 10,5 cm
Lätt slitage, ej funktionstestad.