Werner Lichtner-Aix
2020-04-13
761264
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
WERNER LICHTNER-AIX (1939-1987), "Camarque Landschaft", färgetsning, signerad, numrerad 88/90, plåtmått 29,5x39,5 cm
Inga synliga skador, ej examinerad ur ram