Scroll Kina
2020-04-16
761110
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SCROLL, akvarell på papper, Kina, 1900-talets andra hälft, motiv av tranor vid tall, kalligrafi, sigill, ca 117x60 cm