Lena A Linderholm färglitografi
2020-04-12
760989
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENA A LINDERHOLM (född 1947): Stilleben, signerad Lena A Linderholm, EA, färglitografi, bildmått ca 75x56 cm