Lena A Linderholm färglitografi
2020-04-12
760975
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENA A LINDERHOLM (född 1947): Stilleben, signerad Lena A Linderholm, EA, färglitografi, bildmått ca 39x33 cm