Oljemålning
2020-04-16
760940
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
STILLEBEN Oidentifierad konstnär, 1800-tal, stilleben, otydlig signatur, ca 53x66 cm
krackeleringar