Bengt Lindström färglitografi
2020-04-14
760873
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, 4/100, färglitografi, bildmått ca 51x67 cm