Henri Matisse litografi
2020-04-13
760856
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HENRI MATISSE (Frankrike 1869-1954): efter, "La Gerbe", 1958, monogrammerad och daterad i trycket HM -53, Verve no 35-36, färglitografi, 33x40 cm