Punchsmuggar
2020-04-12
760801
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PUNCHSMUGGAR, 14 st., snarlika, silver, 1900-tal, invändigt förgyllda, höjd ca 6 cm, vikt ca 443 g
Delvis med gravyr