Ett par lyktor
2020-04-16
760735
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSLYKTOR 1 par, 1900-tal, gultonat glas samt stomme av metall, 1900-talets första hälft, höjd ca 50 cm
slitage, ett glas saknas, rost